Arboristo šalmas, Technical

 • Kraunamos nuotraukos
  130 
  Į krepšelį 

  Lengvas, orui laidus šalmas miškininkams profesionalams. Skirtas aukštuminiams darbams. Unikalus tvirtinimo dirželis su dviem ratukais, kuriais užfiksuojama galva šalmo centre ir užtikrinama nepriekaištinga pusiausvyra ir stabilumas. Tik aukštuminiams darbams. Neskirtas dirbti miške stovint ant žemės! Svorio sumažinimas Per visą antveidžio tinklelio plotą šviesos patekimas sumažėja tik 20 % palyginus su standartiniais antveidžiais, kuriuos dėvint šviesos prasiskverbimas sumažėja 30 %. Centravimas Unikalus pošalmio dirželių reguliavimo mechanizmas su dviem ratukais, kurie centruoja galvos padėtį šalmo atžvilgiu Vėdinimo angos Dėl vėdinimo patogu dėvėti ilgą laiką

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Lengvas, orui laidus šalmas miškininkams profesionalams. Skirtas aukštuminiams darbams. Unikalus tvirtinimo dirželis su dviem ratukais, kuriais užfiksuojama galva šalmo centre ir užtikrinama nepriekaištinga pusiausvyra ir stabilumas. Tik aukštuminiams darbams. Neskirtas dirbti miške stovint ant žemės!

  Svorio sumažinimas
  Per visą antveidžio tinklelio plotą šviesos patekimas sumažėja tik 20 % palyginus su standartiniais antveidžiais, kuriuos dėvint šviesos prasiskverbimas sumažėja 30 %.
  Centravimas
  Unikalus pošalmio dirželių reguliavimo mechanizmas su dviem ratukais, kurie centruoja galvos padėtį šalmo atžvilgiu
  Vėdinimo angos
  Dėl vėdinimo patogu dėvėti ilgą laiką